HLINĚNÝ DŮM je rodinná kooperativní firma se zaměřením na realizace staveb, projekční práce, obchod s přírodními stavebními materiály a poradenství, pro zákazníky se zájmem o ekologii, zdravé bydlení, kvalitní řemeslnou práci a tvorbu harmonického domova.

onasOd roku 2000 se zabýváme vývojem, výrobou a realizací hliněných omítek, které si nacházejí své uplatnění při revitalizacích starých domů, obnově kulturních památek a díky svým dobrým vlastnostem a estetické hodnotě i v moderních novostavbách. Jsme průkopníky a propagátory znovuobjevení hliněných a dalších přírodních materiálů a jejich využití v současném stavebnictví.

Specializujeme se na revitalizace historických objektů, údržbu chalup a obnovu památek s ohledem na přirozená materiálová řešení, s využitím odborných zkušeností a při zachování tradičního řemeslného zpracování.

Nabízíme konzultace a poradenství pro ujasnění stavebního záměru a to v oblasti dispozičního, materiálového a konstrukčního řešení stavby, vždy s ohledem na individuální potřeby a požadavky našich zákazníků.

Společně pak můžeme najít správná řešení a zpracovat technický návrh, studii nebo projekt (www.biodum.cz), na základě kterých se bude stavba provádět.

Na našich stránkách najdete širokou nabídku přírodních stavebních materiálů, které jsou osvědčené časem, trvanlivé a ekologické. Kromě hliněných omítek a dalších speciálních povrchových úprav a nátěrů (www.hlinenydum.cz), si můžete vybrat konopné a lněné izolace pro difuzně otevřené řešení izolací obvodových stěn a podkroví (www.prirodni-izolace.cz).

Hliněné omítky, které mají teplejší povrch, regulují vlhkost a jsou krásné na pohled, přispějí ke komfortnímu prostředí v interiéru Vašeho domu. Přírodní izolace pak svými vlastnostmi zajistí dobré zateplení v zimě i klimatizaci v létě, abyste mohli Vy i Vaše děti doma volně dýchat.

Pro realizaci stavby, rekonstrukci domu nebo provedení dílčích stavebních úprav si Vám dovolujeme nabídnout portfólio kvalitních řemeslníků, pro které je samozřejmostí odvedení kvalitní práce, ale i osobní a pečující přístup k zákazníkům.

Realizační práce děláme dle Vašich přání a součástí naší odměny je Vaše spokojenost s výsledným dílem, ale i společná radost a pohoda v průběhu stavby.

Je naší aspirací naplnit Vaše představy o novém bydlení nebo rekonstrukci stávajícího domu na základě spolupráce, otevřeného jednání a vzájemné vstřícnosti.

Jsme s Vámi na jedné lodi při plavbě k Vašemu vysněnému bydlení.

 

Vítejte v HLINĚNÉM DOMĚ

Marek, Edita a Markéta Vlčkovi

KONTAKTY