Stauss pletivo

Stauss pletivoCihlové pletivo stauss® NG je drátěné pletivo s nalisovanými a vypálenými křížky cihlové masy.
S cihlovým pletivem Stauss omítnete cokoli. Kámen, beton, smíšení zdivo, dřevo… Člověku je přirozená a blahodárná jílová omítka. Funguje jako přirozená klimatizace, automaticky reguluje vlhkost, v zimě hřeje a v létě chladí. Také je antibakteriální. Pletivo Stauss nese na každém svém čtverečním metru, až pět kilogramů keramické mady, která dodává interiéru lehkých staveb, či půdních vestaveb, klima cihlové stavby. Jeho schopností je pojmout z prostředí vodu ve výši až 10 % jeho vlastní váhy. Výrazně ovlivňuje akustiku místnosti a omítnutí oddaluje prohoření na hořlavý podklad až o desítky minut. Pletivo je tvarovatelné ve všech osách a tak z něj lze modelovat klenby, římsy a jiné designové prvky. Je primárně vytvořeno jako nosič omítek a tak se snadno a úsporně omítá. To výrazně snižuje jeho relativně vysokou cenu. Vyniká také svou nízkou energetickou náročností a minimální ekologickou stopou. Ani jako odpad nepředstavuje ekologickou zátěž. Jeho životnost je prakticky neomezená. Keramické pletivo Stauss je svého druhu patentovaným a doposud nepřekonaným originálem. Je na trhu od roku 1880. Vyrábí se v Rakousku.

  • omítky nanášené na pletivo Stauss jsou bez rizika trhlin

  • zlepšují klima prostor zatížených vlhkem

  • vynikající zvuková a protipožární izolace

Keramické pletivo stauss® se kotví jen na každých 50 centimetrech, což přináší úsporu práce.
Pletivo Stauss je schopným nosičem omítek pro půdní vestavby, tenkostěnné konstrukce i betonové stěny. Omítka zajistí klima zděného domu.

Pletivo má vynikající zvukověizolační i protipožární vlastnosti. Podíl na protipožárních vlastnostech má shodná tepelná roztažnost pletiva Stauss a omítky.


 

ZIGI ROLE
design-3-koupel
hlavni.
lehka-stavba-oplasteni-1
stauss-fasada
stauss-vzorek-hlina
stuky-2-klenba
Tvorba webových stránek > webSEO.cz